Szkolenie – ostry ból pooperacyjny

SPOSOBY PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA DLA ODDZIAŁÓW ZABIEGOWYCH

  1. Szkolenie e-learningowe

PTBB rekomenduje szkolenie internetowe dla lekarzy i pielęgniarek www.LeczBól.pl Ostry Ból Pooperacyjny, certyfikowane przez PTBB, w którym każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat, a lekarze mają możliwość zdobycia 6 punktów edukacyjnych. Zgłoszone do szkolenia osoby otrzymują indywidualne kody dostępu do szkolenia, ważne po zakończeniu szkolenia przez 12 miesięcy, z możliwością uczestniczenia w nowych wykładach. Mają także możliwość zadania pytania wykładowcom PTBB drogą mailową.

Osoby zainteresowane zorganizowaniem szkolenia e-learningowego dla oddziału/szpitala prosimy o kontakt mailowy:
leczbol@nextmedica.pl
Anna Sabat Tel. 607-725-226

 

  1. Szkolenie metodą tradycyjną

Przy wyborze tradycyjnego wykładu szkoleniowego, Dyrektor Szpitala/Kierownik oddziału zobowiązany jest do zorganizowania szkoleń dla całego zespołu lekarskiego i pielęgniarskiego. Odpowiedzialny za przeprowadzenie szkolenia wykładowca musi legitymować się aktualną wiedzą na temat zasad leczenia bólu, preferencyjnie być absolwentem podyplomowych studiów „Medycyna Bólu” i posługiwać się materiałami przygotowanymi przez PTBB.

Szkolenie „Szkoła Leczenia Bólu” posiada certyfikat PTBB, PTAiIT i PTCh a uczestnictwo w szkoleniu upoważnia do uzyskania 3 punktów edukacyjnych.

Prezentacje szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek

Szpitale lub oddziały decydujące się na samodzielne zaproszenie wykładowcy i zorganizowanie tradycyjnego szkolenia z zakresu uśmierzania bólu pooperacyjnego prosimy o kontakt na adres mailowy: pytania@szpitalbezbolu.pl.