VIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Badania Bólu

24 stycznia, 2013 1:04 pm Published by

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego VIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Zjeździe, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 25-28 września 2013 roku.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką diagnostyki i leczenia bólu, zarówno naukowców reprezentujących badania podstawowe jak i lekarzy, pielęgniarki oraz psychologów i rehabilitantów.

Przewidujemy przybycie ponad 1000 uczestników. Na tak licznym wielospecjalistycznym forum będą prezentowane najnowsze osiągnięcia w zakresie badań nad bólem. Najlepsi specjaliści z Polski i zagranicy będą omawiać najnowsze osiągnięcia naukowo-badawcze, doświadczalne i kliniczne sprzyjające rozwojowi w dziedzinie Medycyny Bólu. Omawiane również będą kwestie jakości opieki nad pacjentem z bólem przewlekłym.

Aby poszerzyć spojrzenie na zagadnienia związane z bólem, planujemy zorganizowanie wykładów i sesji plenarnych o charakterze interdyscyplinarnym, warsztatów, sesji plakatowych oraz prezentacji interaktywnych.

Zachęcam Państwa i jeszcze raz zapraszam do wzięcia udziału w Zjeździe, który odbędzie się w stolicy polskich Tatr i mam nadzieję, że poziom merytoryczny spełni Państwa oczekiwania.

Z poważaniem,

Jan Dobrogowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
www.ptbb.pl 

Categorised in:

This post was written by sbb_admin